|
Dinsdag 8 oktober 2002
O7.00 u Vertrek met een bus vanaf de opstapplek bij het politiebureau in Doorwerth. 07.30 u Vertrek vanaf de opstapplek bij de KMAR-kazerne, Thomas à Kempislaan 102 in Arnhem. Onderweg worden stops gemaakt t.b.v. de rokers. We houden een lunchpauze op een parkeerplaats in de omgeving van Kassel. 18.00 u Aankomst bij en kwartier maken in het Hotel Gutshof Hauber in Dresden. De tweepersoonskamers zijn voorzien van kleurentelevisie, telefoon, douche en toilet. Het hotel, gelegen op 6 km. van het centrum van Dresden, beschikt over een degelijk restaurant, een gezellige bar en een sauna 18.30 u Gezamenlijk nuttigen van een avondmaaltijd in het restaurant van het hotel. Na afloop diner bent u de rest van de avond vrij.
Woensdag 9 oktober 2002
07.30 u Vertrek per bus vanaf het hotel. 07.50 u Aankomst op het terrein van Volkswagen in Dresden (Gläsernen Manufaktur). Tijdens de rondleiding kunnen we kennismaken met de productie van de duurste Volkswagen ooit (de Phaeton). Het bedrijfsbezoek gaat in 2 groepen; groep 1 start om 08.00 uur en groep 2 om 09.00 uur 10.15 u Vertrek vanaf Volkswagen naar Radeberg. 11.00 u Aankomst Restaurant Kaiserhof in Radeberg, waar een lunch wordt genuttigd. 12.30 u Ontvangst Radeberger Exportbierbrauerei GmbH in Radeberg. 15.15 u Vertrek Radeberg. Vervolgd wordt met een toeristische bustocht langs o.a. Moritzburg (een beroemd jachtslot ten noorden van Dresden) en Meißen (porseleinstad) met begeleiding van een gids. 17.30 u Aankomst bij het hotel.nbsp; 18.30 u Gezamenlijk nuttigen van een avondmaaltijd in het restaurant van het hotel.
Donderdag 10 oktober 2002
08.30 u Vertrek per bus vanaf het hotel. 09.00 u Bezoek Militärhistorisches Museum des Bundeswehr 12.00 u Einde museumbezoek en vertrek naar Heeresschulde (per bus) 12.30 u Lunch in de nabijgelegen Heeresschule 13.30 u Rondleiding binnenstad voorafgegaan door een stadsrondrit per bus onder begeleiding van een gids 15.30 u Bezoek aan de brandweer Dresden (Feuerwehr Dresden Übigau) 16.30 u Terug naar het hotel. 17.00 u Aankomst bij het hotel 18.30 u Gezamenlijk nuttigen van een avondmaaltijd in het restaurant van het hotel.
Vrijdag 11 oktober 2002
07.00 u Aanvang terugreis naar Nederland. Een stop voor de lunchpauze in omgeving van Hannover. 17.30 u Nuttigen van het traditionele "slotdiner". Deze keer een lopend buffet in Het Ei van Columbus in Beekbergen. 19.30 u Aankomst in Arnhem 20.00 u Aankomst in Doorwerth
|
|
Laatst aangepast op dinsdag, 07 september 2010 16:24 |